Duelle

Duelle je rodinný obchůdek s dětskými botičkami. Najdete u nás všechny druhy dětské obuvi od capáčků a prvních botiček přes celoroky, sandálky a bačkory až po boty zimní,dívčí kozačky, sněhule a samozřejmě gumáky - ochotnou obsluhu a příjemnou atmosféru. Nabízíme i dětské čepice, kšiltovky, rukavice, Pláštěnky, deštníky, nákrčníky a ponožky a punčochy

Specializujeme se na zdravou dětskou obuv a naprostá většina námi nabízených bot je certifikovaná (např. zdravotní certifikát Žirafa). Obuv Duelle provozujeme, protože nás svět bot a dětských bot baví a ty, které prodáváme, pečlivě vybíráme a zkoušíme. Samy máme v rodině malé děti, a právě ony mají to štěstí :), že většinu našich modelů testují. Pokud se bota neosvědčí, je z našeho sortimentu nemilosrdně vyřazena.

U Dětské obuvi Duelle tak máte jistou, že botičky, které prodáváme, s klidným svědomím obouváme i vlastním dětem. Zároveň jsme Vám schopny z vlastní zkušenosti většinu botiček popsat a objektivně zhodnotit jejich výhody a nevýhody. Najdete u nás všechny hlavní české i zahraniční značky dětské obuvi: Superfit, Richter, Protetika, Fare, DDstep, Budgaard, Befado, Ciciban, Froodo, Keen a další.

Pokud se přihodí reklamace (bohužel výrobní vady se občas vyskytují i u dětské obuvi) řešíme situaci vstřícně a snažíme se vždycky najít takové řešení, aby Vaše dítě nikdy nezůstalo bez bot. Máme výhodu, že jsme majitelky a můžeme tak ke každé situaci přistupovat jednotlivě. Usilujeme o to, aby nákup dětských botiček byl nestresovou záležitostí pro maminky i děti a každému zákazníkovi se věnujeme individuálně. Dítěti vždy odborně změříme nohu a poradíme s výběrem vhodného typu obuvi (úzká noha, vysoký nárt, široké chodidlo, ortopedické vložky apod.).

Vždy nás potěší, když nám maminky řeknou, že u nás byly spokojené anebo když přijdou, protože jsme jim byli doporučeni. Uděláme všechno pro to, abyste příjemný zážitek z nákupu dětských bot u nás měly i Vy.

Přijďte, moc se na Vás a Vaše děti těšíme.