Věrnostní program

Jako poděkování za věrnost nabízíme našim registrovaným zákazníkům možnost sbírání věrnostních bodů (dále jen body), které snižují cenu budoucích nákupů.

O co se jedná a jak to funguje?

Zákazník nakoupí a po vystavení faktury mu jsou na jeho zákaznický účet přičteny body, které může využít jako slevu na příští nákup. Pro čerpání výhody musí být zákazník v internetovém obchodě registrovaný.

Musím být registrovaným zákazníkem?

Ano. Abychom Vám mohli načítat body, musíte být registrovaným zákazníkem. Navíc každý zákazník obdrží okamžitě 80 bodů na své konto!

Jak získáváte body?

Body získáváte za každý uskutečněný nákup v internetovém obchodě. Hodnota bodů za jednotlivé zakoupené produkty odpovídá jejich ceně, tzn. čím vyšší je cena zboží, tím více bodů za jeho nákup dostanete. 

Za každých 25 Kč ceny zboží se Vám na zákaznický účet připíše 1 bod.

 

1 bod = sleva 1 Kč při příštím nákupu.

 

Body jsou na zákaznický účet připsány po vystavení faktury. Body se načítají nově i u položek ve slevě!

Příklad

Zákazník nakoupí v internetovém obchodě za 2500 Kč a na zákaznický účet je mu připsáno 100 bodů (2500 Kč / 25 Kč = 100 bodů). Další týden zákazník udělá další objednávku, která je díky 100 bodům za věrnost o 100 Kč levnější.

Kde vidím stav bodů?

Stav konta bodů včetně historie pohybů vidíte po přihlášení v záhlaví internetového obchodu po kliknutí na Můj účet.

Co se stane se získanými body, když zboží vrátíte?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. Vaše konto bodů bude přepočítáno zpět na původní stav před tímto nákupem.

Máte problém nebo není něco jasné?

Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás. Volejte +420 773 944710 nebo pište na info@duelle.cz.

Ostatní podmínky

  • Stejným způsobem, jakým jsou body připisovány na zákaznický účet, jsou i odepisovány v případě zrušení objednávky, vystavení dobropisu či storna.

  • Při osobním odběru na některé z kamenných prodejen zákazník nečerpá body, ale vztahuje se na něj (v případě opakovaného nákupu) procentuální sleva dle těchto podmínek: Kamenná prodejna

  • Věrnostní  body jsou nepřenosné a nelze je směnit za peníze.

Věrnostní body jsou zákaznickým bonusem a provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit strukturu programu, případně ho zrušit.

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).